Кримський татарин Дегерменджі потрапив з СІЗО в реанімацію


 

Представники Меджлісу кримськотатарського народу повідомили, що один з кримських татар, затриманих 23 листопада по так званій "справі вимагачів" Бекир Дегерменджі, потрапив в реанімацію.

"За словами лікарів, його стан вкрай важкий. Протягом п'яти днів ми вимагали перевести його із СІЗО в лікарню для надання кваліфікованої медичної допомоги, але нас запевняли, що впораються", - повідомили в Меджлісі.

Також уточнюється, що в разі хвороби з СІЗО Сімферополя можна потрапити тільки до реанімації.

Раніше адвокат Едем Семедляев повідомив, що Бекір Дегерменджи знаходиться в дуже важкому стані, йому потрібна вентиляція легенів.

Раніше повідомлялося, що 23 листопада в різних районах Криму пройшли обшуки в будинках кримських татар і затримання активістів національного руху за нібито "вимагання в особливо великому розмірі" у громадянина Туреччини. Серед затриманих Бекір Дегерменджі, Куртсеіт Абдуллаєв, Асан Чапух, Руслан Трубач і Кязим Аметов. Їм інкримінують вимагання, вчинене групою осіб (ч. 2 ст. 163 Кримінального кодексу).

Після затримань кримських татар померла ветеран кримськотатарського національного руху Веджіє Кашка. Їй стало погано під час затримання кримськотатарських активістів, які нібито вимагали гроші у турка.

 
Статья прочитана 1 раз(a).
 
Еще из этой рубрики:
 
Twitter
Архивы
Наши партнеры
Читать нас
Связаться с нами
info.pravda.red@gmail.com